Kariéra u MyDreams

Administrátor/Administrátorka linuxových serverů

Hledáme do našeho teamu novou posilu na pozici junior administrátor linuxových serverů, ideálně studenta, absolventa s chutí se naučit něco nového a pracovat s nejnovější technologií. Požadujeme certifikát RHCSA (Red Hat Certified System Administrator)

Umíš se nad problémem zamyslet? Chceš přicházet s novými řešeními? Tak je to místo pro tebe!

Region: Celá ČR (práce z pohodlí domova)
Pracovní poměr: částečný pracovní poměr
Nástup možný: ihned

Obchodní zástupce pro VPS servery a server-hosting

Náplň práce:

  • Vytváření obchodních příležitostí pro server-hostingové produkty
  • Porozumění potřebám klientů a návrh technologických řešení a cenových nabídek
  • Řešení obchodních a smluvních podmínek

Požadavky na uchazeče:

  • Orientační znalost technologie VPS serverů a server-hostingových služeb
  • Asertivní jednání a vystupování
  • Schopnost úspěšně nabídnout produkt
  • Komunikativní Anglický jazyk výhodou
  • Zájem o nové IT technologie

Nabízíme:

  • Práci z domova
  • Finanční ohodnocení dle provizního systému. 50% z první zaplacené objednávky a 20% z každého dalšího prodloužení produktu.
  • Volná pracovní doba
  • Tel. a email podporu prodeje
  • Databázi současných i nových klientů

VHODNÉ

  • i pro studenty a absolventy

Najdete nás na

Tech. podpora 24/7

Tel.: +420 774 447 953

Server Hosting 24/7

Web: SPRÁVA PROJEKTU

Statistika Hostingu

Hostujme:

     741 Webů
     114 AdultWebů

Spravujeme:

     1093 Domén

Provozujeme:

     17 Serverů

Staráme se o:

     138 KVM VPS serverů
     67 OpenVZ VPS serverů
     2 Reseller VPS serverů

Zálohujeme:

     65 Serverů

Vytvořili jsme:

     912 Webů

IT helpdesk pro:

     10 Firem

Webmaster, SEO, PPC:

     34 Stálých Klientů