+420 774 447 953   info@mydreams.cz
Košík je prázdný

MyDreams VPS Servery a WebHosting

MyDreams.cz

MyDreams VPS servery je projekt zkušených odborníků. Provozujeme bezpečný hosting bez zbytečných omezení. VPS servery a speciální serverhostingová řešení a mnoho dalších nadstandardních hostingových služeb. Díky dlouhodobým zkušenostem s VPS servery, dedikovanými servery a cloudy, dokážeme firmám efektivně snížit celkový náklad na provoz jejich firemní IT infrastruktury.

VPS servery

Zaměřujeme se především na poskytování kvalitních VPS serverů na úplné virtualizaci KVM. Pro Vaši spokojenost naše služby neustále vylepšujeme. Poskytujeme jen služby v nejvyšší možné kvalitě. Nechceme oslovit co největší množství uživatelů za cenu poskytovaní běžných a poddimenzovaných služeb. Naši hlavní prioritou je poskytování bezpečného a stabilního prostředí pro všechny služby našich klientů.

Inovace a vývoj

Dávno jsou pryč časy, kdy hosting nebo server byl drahá záležitost. Neustále sledujeme vývoj nové technologie, učíme se nové procedury a vylepšujeme staré postupy. Čerpáme ze zkušeností z vlastních i jiných projektů a tak můžeme úspěšně nabízet našim klientům kvalitní řešení za běžné ceny. Našich klientů si vážíme a tak ke každému přistupujeme individuálně a rádi pomůžeme s řešením problémů, přesahující rámec tech. podpory.

Super Levný VPS server - AKCE

Zvýhodněný levný VPS server na virtualizaci OpenVZ v AKČNÍ SLEVĚ.

 • Paměť 1024 MB RAM
 • Místo na fyzickém disku, Systém + Data 25 GB
 • 1xCPU 1700 MHz
 • Operační systém CentOS 7 - Na klik přeinstalovatelný na jiný OS
 • Na přání zdarma emaily
 • Traffic neomezen
 • Administrační rozhraní pro sledování prostředků a správu stavů VPS
 • 1x IPv4 adresa
 • Kontejnerová virtualizace na OpenVZ
 • S podporou TUN/TAP (openVPN, VPN server)

Chcete vědět více? Neváhejte nás kontaktovat 24/7. Jsme tu pro Vás. Rádi Vám zodpovíme jakékoliv otázky nebo pomůžeme se správou vaší služby.

VPS servery MyDreams.cz

Kvalita prověřená zkušeností

MyDreams innovations s.r.o. je společnost, která na poli hostingových služeb působí od roku 2004. Nejdříve jako OSVČ a nyní jako společnost. Členové teamu MyDreams jsou lidé s mnohaletou praxí v oblasti hostingu a VPS serverů a dedikovaných serverů. Všichni naši administrátoři získali Red Hat certifikaci a svoji kvalifikaci neustále rozšiřují.

Individuální řešení

MyDreams VPS servery poskytuje individuální serverové řešení a opravdu individuální přístup ke klientům. MyDreams VPS servery nabízí hostingové služby na míru jako např. Tomcat, Herní servery, Streem servery, Privátní sítě, migrace systémů, správu pokročilých serverových systémů, SELinux.

Red Hat business partner

Členové teamu MyDreams získali certifikace

 • Red Hat Certified Virtualization Administrator
 • Red Hat Certified Datacenter Specialist
 • Red Hat Certified Architect
 • Microsoft Certified Professional
 • Google AdWords Certification

MyDreams Hosting Blog

06
dub
Super levný dedikovaný server
Nově v naší nabídce serverů naleznete dedikovaný server "1U Server Rookie+" za výprodejovou cenu. Počet serverů je limitován. Za 580 Kč vč. DPH obdržíte 1 Core CPU, 6 GB RAM DDR 3,…
04
dub
Webhosting 10GB + CZ Doména Zdarma
Pro jaro a léto startujeme AKCI Webhosting 10GB + Doména CZ nebo EU na první rok zdarma. Jednoduše stačí objednat a napsat jakou doménu chcete registrovat nebo převést.
03
dub
Připojení projektu Hostzona.cz k MyDreams
Začátkem dubna došlo k připojení projektu Hostzona do portfólia MyDreams innovations s.r.o.. Webhoster Hostzona se zaměřoval na herní hosting, ale také na prodej VPS serverů a dedikovaných serverů. Připojení Hostzona obohatí náš…
29
bře
VPN servery - Srovnání
VPN server, VPN účet, VPN hosting, stále se jedná o připojení k virtuální privátní síti s českou IP adresou. Naši klienti používají VPN nejčastěji ke sledování ČT sport ze zahraničí, nebo k…