+420 774 447 953   info@mydreams.cz
The cart is empty
04
May

Firefox pluginy nefungují - Aktualizace

Před několika dny vyšla nepovedená aktualizace oblíbeného prohlížeče Firefox. Aktualizace způsobila, že všechny pluginy přestali fungovat a není je možné znovu aktivovat. Pro hodně lidí tato chyba pluginů znamená opravdu vážné problémy. Vývojáři Firefoxu slíbili opravení chyby v nejbližších dnech. Řešením je nainstalovat dočasný hotfix z adresy: https://storage.googleapis.com/moz-fx-normandy-prod-addons/extensions/This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Pokud se hotfix nedaří nainstalovat upravte nastavení firefoxu: Nástroje…
01
May

15 let na trhu serverů a webhostingu

Květen 2019. Jsme tu pro Vás už 15 roků. Za tu dobu jsem prodělali obrovský vývoj od jednoho malého serveru až po dnešní cloudovou hostingovou superplatformu. Firma se rozmohla z malého poskytovatele webhostingu na společnost nabízející velmi široké portfólio služeb, klientům z celého světa.
23
Apr

Prestashop - Nový druh spamu

V posledních dvou týdnech naši klienti zaznamenali velké množství falešných spam registrací do Prestashopu. Bot se zaregistruje do eshopu, křestní jméno vyplní výzvu na klikání a příjmení odkaz na zkracovač adres. Email je ve většině případů nefunkční. Bot také zaškrtne souhlas se zasíláním newsletteru. Pokud provozovatel eshopu ještě nenasadili double opt-in ověřování newsletterů jak přikazuje GDPR, bot…
06
Apr

Super levný dedikovaný server

Nově v naší nabídce serverů naleznete dedikovaný server "1U Server Rookie+" za výprodejovou cenu. Počet serverů je limitován. Za 580 Kč vč. DPH obdržíte 1 Core CPU, 6 GB RAM DDR 3, a 200GB HDD v raid 1. Server lze objednat a platit měsíčně a bez výpovědní lhůty :-)
04
Apr

Webhosting 10GB + CZ Doména Zdarma

Pro jaro a léto startujeme AKCI Webhosting 10GB + Doména CZ nebo EU na první rok zdarma. Jednoduše stačí objednat a napsat jakou doménu chcete registrovat nebo převést.