+420 774 447 953   info@mydreams.cz
The cart is empty
06
Sep

Managed dedikované servery

Pro velkou poptávku zařazujeme do nabídky managed dedikované servery. Balíček obsahuje dedikovaný server dle přání klienta, administrační rozhraní ISPconfig3, externí zálohovací server a hodinou práci administrátora. Pro uživatele je to ideální jednoduché a bezpečné řešení pro provoz vlastního serveru bez hlubších znalostí. Nyní v době vánočního času, jsme naskladnili nové i repasované dedikované servery, HP, Dell a…
31
Aug

Migrace email serveru Frak

Dnes byl ukončen provoz serveru Frak, který nám sloužil posledních 9 let jako primární mailserver. Všechny klienty jsme od ledna migrovali na nové řešení a dnes migraci dokončili. V případě, že máte problém se připojit ke své schránce, kontaktujte nás.
05
Aug

Nové DNS servery

Od 5. srpna je možné používat nové DNS servery MyDreams. Staré DNS servery na adresách ns.hlubina.com a ns.hlubina.org jsou od 5. srpna automaticky přesměrovane na nové DNS servery: nsa.mydreams.cz (Česká republika)nsb.mydreams.cz (Česká republika)nsc.mydreams.cz (Holandsko) Klienti, kteří mají u svých domén staré DNS servery nemusí podnikat žádnou akci, vše je funkční dál.
02
Aug

Přidán další VPN server

VPN, pro někoho bezpečný přístup k serveru, pro někoho sledování ČT sport z Anglie, pro někoho obejití cenzury v zahraničních státech a dostání se na vlastní maily. Ať potřebujete VPN k čemukoliv, právě jsme zřídili další VPN server s účtem za 89 Kč/měsíc.
22
Jul

Nově přidáváme Ubuntu 19.04 na KVM VPS

Pro KVM VPS servery přidáváme poslední verzi distribuce Ubuntu 19.04. Grafická konzole SPICE umožňuje plnohodnotnou práci s GNOME. Nejnovější vydání Ubuntu je evolucí předchozího vydání 18.10. Nová verze pokročila hlavně v rychlosti díky optimalizacím animací, vzhledu a nové verzi uživatelského prostředí GNOME (nyní ve verzi 3.32). Rozšířena byla i některá nastavení, např. pro oprávnění aplikací nebo noční…